"Coś się kończy, coś się zaczyna". Dla naszych uczniów klas ósmych czas pożegnania się ze szkołą był bardzo emocjonujący. Dwie klasy, 8a i 8b, opuściły mury naszej szkoły. Młodzież złożyła ślubowanie, które odczytała dyrektor Małgorzata Wronowska, sztandar szkoły przeszedł w młodsze ręce uczniów klasy szóstej. Uczniowie otrzymali stypendia naukowe i nagrody książkowe, rodzice zostali uhonorowani listami pochwalnymi oraz otrzymali podziękowania za współpracę ze szkołą, które wręczał Burmistrz Ozimka Mirosław Wieszołek oraz skarbnik Rady Rodziców Kamila Jakubowska -Pytel. Jeszcze przewodniczący RSU Bruno Szewczyk wygłosił płomienną mowę pożegnalną i Ola Wierna z klasą 6a pożegnali naszych absolwentów. Jeszcze wiersz... Jeszcze piosenka ... Serdeczny uścisk... Coś się kończy...! Coś się zaczyna - nowe wyzwania, nowe przyjaźnie, nowa szkoła... "Ważne są tylko te dni, które jeszcze przed nami...". Niech będą dla Was szczęśliwe!