Łyżwy naostrzone, tafla gotowa, można więc zaczynać! Od  soboty 14 stycznia zapraszamy Państwa do korzystania z bezpłatnego lodowiska przy MOSiR w Ozimku.

Lodowisko będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-20.00, a w soboty i niedziele w godzinach 11.00-19.00. Korzystanie z obiektu będzie bezpłatne, a łyżwiarzom zostanie udostępniona szatnia nr 5 zlokalizowana tuż przy furtce prowadzącej na lodowisko.

Udostępnimy Państwu również darmową wypożyczalnię łyżew oraz darmowe ostrzenie. Zaznaczamy jednak, iż za wypożyczenie pary łyżew należy pozostawić kaucję zwrotną w wysokości 50 zł, którą oczywiście otrzymacie Państwo z powrotem przy ich oddaniu. Łyżwy można będzie wypożyczyć i naostrzyć na Orliku w pokoju nr 6.

Zapraszamy!

MOSiR Ozimek