14 grudnia 2022 uczniowie klasy IIA i IIIA odwiedzili odział dziecięcy MiGBP w Ozimku, gdzie uczestniczyli w przygotowanych przez Panie bibliotekarki zajęciach. Tematem zajęć były zwyczaje i  tradycje świąteczne związane z Bożym Narodzeniem. Najpierw uczniowie obejrzeli film związany z tą tematyką, a następnie rozwiązywali przygotowane zadania, z którymi świetnie sobie poradzili. Uczestniczyli także w zabawie muzyczno- ruchowej, a na zakończenie wspólnie zaśpiewali kolędę. Ciekawie przygotowane zajęcia wprowadziły nas w radosny i świąteczny nastrój. Dziękujemy za zaproszenie i możliwość udziału w zajęciach.

Wiesława Papkalla, Daria Bejm