W dniu 21 czerwca w naszej szkole odbył się dzień języka angielskiego i matematyki. Uczniowie klas IV-VIII poznali sposoby powitań w różnych krajach, utrwalili nazwy krajów i narodowości w języku angielskim , dowiedzieli się o ciekawych potrawach w poszczególnych krajach oraz rozwiązali quiz związany z ciekawostkami na temat Wielkiej Brytanii. Uczniowie również mieli możliwość poćwiczyć matematyczne umiejętności.

Natomiast uczniowie klas I-III przygotowali dekoracje w kolorach flag poszczególnych krajów oraz nauczyli się podstawowych zwrotów w języku obcym. Również praca klas była oceniana pod kątem znajomości nazw państw, stolic, flag oraz sposobu przebrania się.

Klasy I-III:

I miejsce: klasa I B i III A

II miejsce: klasa II A

III miejsce: klasa I A

Klasy IV-VI:

I miejsce:

Klasa V - Zakhar Nazarchenko, Kirill Naumenko, Dmitrii Khalosa, Vladyslav Kiiashko, Miron Shynder

II miejsce:

Klasa V - Zofia Oleś, Veronika Korop, Paulina Płachta, Hanna Jacheć

III miejsce:

Klasa VI A - Szymon Kowarz, Tymoteusz Zyndul, Hanna Stonoga, Paweł Bacik, Filip Grochocki, Oliwia Janik, Aleksandra Guzicka, Aniela Bobulska

Klasy VIII A/B: