Trzeci  dzień naszej PÓŁKOLONII W JEDYNCE Z MOSIR- em spędziliśmy na w Staniszczach Wielkich na drezynach. Wcześniej, po śniadaniu odbyło sie spotkanie ze starszym posterunkowym Rafałem Magnesem z Komisariatu Policji w Ozimku. Rozmawialiśmy o bezpieczenstwie na wakacjach, bezpiecznych zachowaniach w kontaktach z nieznajomymi osobami i cyberbezpieczeństwie. Przećwiczyliśmy także bezpieczne pozycje "żółwika " i "latarnię". A potem pojechaliśmy na drezyny, którymi przejechaliśmy całą trasę. Zmęczeni spałaszowaliśmy ze smakiem kiełbaski z grilla, a potem bawiliśmy się na zielonej trawce w pięknym słońcu. I dopiero kiedy wyjeżdżaliśmy zerwał się wiatr i zaczęło kropić. W szkole czekał na nas pyszny, goracy obiadek,  przygotowany z sercem przez panie kucharki. Po chwili odpoczynku, w sali gimnastycznej odbyły się gry i zabawy sportowe. I tak skończył się ten słoneczny dzień!

Kadra PÓŁKOLONII: Małgorzata Wronowska, Aneta Woźnica, Violetta Oliwa i Grażyna Świercz