Uczniowie klasy 2A po raz drugi włączyli się w ogólnopolską akcję Cała Polska Maluje Giga Laurkę dla Strażników Lasów. Dzieci wykonały dowolną techniką plastyczną prace, które następnie zostały wysłane do organizatora akcji Strażnicy Lasów Fabryka Aktywności Młodych. W akcji wzięło udział 3 165 placówek edukacyjnych. Dzieci ze wszystkich placówek namalowały łącznie  25 920 laurek. Z wszystkich przesłanych prac została stworzona GIGA LAURKA, która została przekazana strażakom i leśnikom w Dniu Strażnika Lasów- 29 maja. To nasze małe podziękowanie za ich trud wkładany w ochronę naszych lasów przed pożarami.

Wszystkie prace można zobaczyć na stronie - https://straznicylasow.pl/giga-laurka/

Wiesława Papkalla