Pani Daria Bejm, wychowawczyni klasy III z JEDYNKI,  została zaproszona do wzięcia udziału w akcji „ Kwiecień -miesiąc sportu”, którego pomysłodawczynią jest Pani Justyna Buhl, nauczycielka w Przedszkolu Publicznym nr 1 w Ozimku. Przedszkolaki z grupy „Lisków” z JEDYNECZKI w dniu 5 kwietnia trenowały poszczególne części ciała i partie mięśni. Tempo ruchów nadawały dźwięki muzyki. Dzieci podczas zajęć poznały ciekawe formy  zabaw  z szarfami i doświadczyły korzyści płynących z aktywnego spędzania czasu.
Daria Bejm