Piąty, i ostatni, dzień naszej PÓŁKOLONII W JEDYNCE Z MOSIR- em był wesoły i smutny zarazem. Po śniadaniu pojechaliśmy do kina na premierę filmu MISS KRAKEN. Po powrocie i zjedzeniu pysznego obiadu, dokończyliśmy podziekowania dla Dyrektora MOSIR-u w Ozimku ARKADIUSZA BANIKA. Nasze podziękowania były w postaci "Kroniki Leporello", a dzieci przygotowywały je od pierwszego dnia. A potem były pyszne lody w ten gorący dzień i wesoła zabawa na szkolnym placu zabaw. Nie zabrakło także życzeń urodzinowych dla naszej sympatycznej kolonistki Emilki, która dzisiaj obchodziła swoje urodziny. A potem było smutno, bo był to ostatni dzień naszej półkolonii i trzeba było się pożegnać. Do zobaczenia za rok!

Kadra PÓŁKOLONII: Małgorzata Wronowska, Aneta Woźnica, Violetta Oliwa i Grażyna Świercz