Od 18 kwietnia do 19 kwietnia klasa VIII b wzięła udział w wycieczce do Krakowa. Zrezygnowaliśmy z autokaru i organizatora spoza szkoły. Przejazd pociągiem, nocleg w hostelu, śniadania i kolacje robione sami, a obiady w barze mlecznym. Gdy dodamy do tego przejazdy wszędzie tramwajami, to mamy coraz rzadszą formę wyjazdów. Dlatego tym bardziej szacunek dla klasy, która sprawdziła się super. Dotarliśmy na Kopiec Kościuszk,i z którego rozciąga się piękny widok na Kraków, odwiedziliśmy Zamek Królewski na Wawelu, a następnie statek Kormoran zabrał nas w godzinną wycieczkę po Wiśle. Mieliśmy jeszcze okazję pozwiedzać piękny rynek w Krakowie i najważniejsze zabytki na nim. Jeszcze następnego dnia wizyta w Galerii Kraków i biesiada w Pizza Hut,a potem  powrót do domu. Fajne w takiej formie wyjazdu jest to, że koszty są niskie, a środki które zostały przeznaczmy jeszcze na comers naszej klasy.

Wojciech Kwieciński