Zanim nasze dzieci będą się świetnie bawić i odpoczywać na wakacjach, należy zadbać o ich bezpieczeństwo. Dtatego też do naszej JEDYNKI zawitały policjantki z Komisariatu Policji w Ozimku: sierżant sztabowa ALEKSANDRA GILOWSKA i starsza posterunkowa DAGMARA PRZYBYŁOWSKA. Policjantki przypomniały uczniom klas 1-5 podstawowe zasady bezpieczeństwa, które dotyczyły : relaksu nad wodą, konktaktów z osobami obcymi, bezpieczeństwa w Internecie, ale także bezpiecznych zachowań w domu. Dzieci przypomniały sobie także bezpieczne pozycje "żółwika" i "latarnię", które pomogą obronić sie przed atakiem agresywnego psa. Mamy nadzieję, że spotkamy się znowu po wakacjach, bez złych przygód i doświadczeń, ale za to w pełni wypoczęci i BEZPIECZNI!