Bohaterem można być na wiele sposobów, kiedy robi się coś dobrego. Nasi uczniowie z klasy 8a spotkali się z bohaterami dnia codziennego, zwykłymi-niezwykłymi ludźmi, którzy każdego dnia ratują czyjeś życie. Honorowi krwiodawcy z Klubu Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża w Ozimku swoją postawą przekonywali uczniów, by w przyszłości nie wahali się pomagać innym. Z naszą młodzieżą spotkali się członkowie ozimskiego klubu HDK - jego prezes Adam Kolman, członkini Irena Januszewska. Absolwent naszej JEDYNKI Maciej Socha przeprowadził ciekawą prelekcję na temat krwiodawstwa. Z młodzieżą spotkał się także Burmistrz Ozimka Mirosław Wieszołek. Uczniowie zadawali pytania, na które uzyskali wnikliwe odpowiedzi od naszych honorowych krwodawców. Czy któryś z młodych ludzi będzie w przyszłości oddawał krew, by ratować ludzkie życie? Czas pokaże!