Po raz kolejny odbył sie w naszej szkole Bieg Mikołajkowy. Zawodnicy, jak zawsze, dopisali - startowali w kategoriach dla najmłodszych i dorosłych. Rywalizacja była zacięta do ostatnich metrów.Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal. Odbyła sie loteria numerów startowych. Naszą szkołę reprezentował DANIEL PYTEL, który zajął 1 miejsce. Z kolei wśród pracowników naszej szkoły startowała pani DARIA BEJM, która zajęła 2 miejsce wśród kobiet.

Swoją obecnością zaszczycił nas Burmistrz Ozimka -MIROSŁAW WIESZOŁEK. Zawody zostały przeprowadzone w miłej, świątecznej atmosferze. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy zdrowych i pogodnych świąt. I zapradzamy za rok!

Violetta Oliwa