Kiermasz świąteczny w naszej szkole został poprzedzony uroczystością otwarcia nowe pracowni komputerowej, wyposażonej w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Ozimek. Uroczstego przecięcia wstęgi dokonali: sekretarz Barbara Durkalec, burmistrz Jan Labus, ksiądz proboszcz Marian Demarczyk oraz dyrektor szkoły Danuta Kłysińska. Uczniowie klasy 4a przygotowali wesoły wierszyk, napisany specjalnie na tę uroczystość. A potem wszyscy - i uczniowie, i rodzice, i nasi goście wybrali się na zakupy na stoiska klasowe. Każda klasa przygotowała się do kiermaszu, było wiele ciekawych ozdób świątecznych, a do kupowania zachęcały zarówno dzieciaki, jak i rodzice. Jak co roku nie zabrakło przepysznych domowych wypieków, pełnych nie tylko bakalii, ale także MIŁOŚCI I SERCA! Wesołych Świąt życzy JEDYNKA!