Dzień Matki i Dzień Ojca są doskonałą okazją, aby w sposób szczególny podziękować za wychowanie, wsparcie, pomoc i dobrą radę, którymi zawsze służą dzieciom. Z tej okazji 5 czerwca w naszej szkole odbyło się rodzinne spotkanie pod hasłem "Popołudnie z Mamą i Tatą", na które swoich bliskich zaprosili uczniowie klas IA i IB. Tę wyjątkową uroczystość rozpoczęły występy dzieci, które w przygotowanym specjalnie na tę okazję montażu słowno- muzycznym śpiewały piosenki, recytowały wiersze i składały życzenia. Po występie uczniowie wręczyli Rodzicom samodzielnie przygotowane upominki z okazji ich święta. Na twarzach Rodziców malowało się wzruszenie oraz duma ze swoich zdolnych dzieci. Druga część spotkania upłynęła na wesołych zabawach muzyczno- ruchowych, w których brali udział dzieci i rodzice. Na zakończenie spotkania wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Cała uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze.

Wiesława Papkalla i Magdalena Dudkiewicz