Uczniowie klas pierwszych zostali uroczyście pasowani na uczniów naszej szkoły. Impreza, przygotowana przez wychowawczynie: Magdalenę Dudkiewicz i Wiasławę Papkallę, udała się wspaniale. Dzieci z wielkim zaangażowaniem recytowały wiersze, śpiewały piosenki i doskonale rozwiązywały stawiane im trudne zadania. Licznie przybyli na tę uroczystość bliscy małych bohaterów - rodzice, dziadkowie, rodzeństwo, wujkowie i ciocie - nie kryli dumy i wzruszenia podczas uroczystego pasowania. Dokonała tego dyrektorka szkoły - Danuta Kłysińska. Pasując dzieci na uczniów przy pomocy wielkiego ołówka, życzyła im wielu sukcesów i radości z nauki. A potem dzieci zasadziły swoje drzewka przyjaźni, które na zawsze będą przypominać te ważne chwile w życiu dzieci i ich rodzin.