Uczniowie klas ósmych pożegnali się ze swoją szkołą. Piękną uroczystość rozpoczęli dostojnym polonezem, którego zatańczyli wspólnie z wychowawczyniami Grażyną Łygą i Martą Więdłochą. Uczniowie otrzymali liczne nagrody, dyplomy i wyróżnienia. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością :sekretarz gminy Barbara Durkalec, proboszcz Marian Demarczyk, przewodnicząca Rady Rodziców Aleksandra Mielnik. Sekretarz Durkalec  wręczyła uczniom stypendia za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Także nauczyciele wręczyli uczniom nagrody za sport, czytelnictwo, udział w konkursach, zajęciach sportowych. Uczniowie pięknie pożegnali się ze szkołą składając ślubowanie, ale także z wychowawcami i ze sztandarem szkoły. Jak było opisują nasze trzy fotorelacje.