Dnia 2 kwietnia klasy I a i I b oraz II a i II b były widzami niezwykłego łyżwiarskiego widowiska teatralnego. Na tafli opolskiego lodowiska Toropol odbył się spektakl pt. Niezwykłe przygody Sindbada żeglarza zatańczony przez artystów jazdy figurowej na lodzie. Choreografia pełna trudnych elementów jazdy, oryginalna oprawa muzyczna, bogata scenografia, baśniowe kostiumy, a także specjalne efekty pirotechniczne sprawiły, że z widowni, co jakiś czas słychać było to ciche "oooo", to znów głośne "wow".

Aleksandra Janerka