Uczniowie klasy 4a przetańczyli Dzień Chłopaka. To pierwsza, i chyba nie ostatnia, klasowa dyskoteka. Zabawa była wspaniała, super dziewczyny przygotowały superfajne zabawy i konkursy dla super chłopaków z klasy 4a. Dziewczęta przygotowały dla każdego z chłopców upominki - grę, słodycze i domowe babeczki, które z całego serca pięknie udekorowały w bibliotece. Zabawy na dyskotece, losowanie- czasem niełatwych- zadań wyzwoliły całe pokłady beztroskiej radości - możliwe było więc zjedzenie cytryny bez mrugnięcia okiem...Wspólna zabawa, radość, pozytywne emocje pozwoliły się dzieciom  odstresować, zintegrować i potańczyć ze swoją nową wychowawczynią! Było super!