Dzień Świętego Marcina na stałe zagościł w kalendarzu naszej szkoły. Tym razem uczniowie z klas VA i VB przygotowali na tę uroczystość krótkie przedstawienie, na którym zaznajomili społeczność uczniowską z najważniejszymi wydarzeniami z życia świętego Marcina w języku polskim i ... niemieckim. Nie zabrakło słodkich rogalików, pięknie własnoręcznie wykonanych lampionów oraz wszystkim dobrze znanych piosenek, takich jak „Ich gehe mit meiner Laterne..” oraz „Sankt Martin ritt durch Schnee und Wind..”. Serdecznie gratulujemy uczniom udanego występu!

Elżbieta Pędzik