Dnia 04.12.2018r. uczniowie klasy IIa i IIb odwiedzili Chatę Świętego Mikołaja w JuraParku w Krasiejowie. To był dzień pełen wrażeń.

Pierwszą atrakcją był seans filmowy. Bajka "Renifer Niko ratuje Święta" wywołała wiele emocji. Była radość, zaskoczenie, ale także trochę strachu i szczypta smutku. Na szczęście, jak to w bajce, wszystko dobrze się skończyło. Po seansie dzieci raźno, ale i z odrobiną niepokoju ruszyły na spotkanie z Mikołajem. W specjalnie przygotowanej świątecznej scenerii oczekiwały na jego nadejście ucząc się wierszyka, śpiewając i tańcząc.

W końcu nadszedł ten moment i... dzieciom zaparło dech w piersiach. Były rozmowy, śpiewy i wspólne zdjęcia. Następnie dzieci wykonywały kolorowe łańcuchy choinkowe, które prezentowały Mikołajowi. Niektórzy pisali na nich swoje życzenia i marzenia. Na strudzone pracą dzieci czekał słodki poczęstunek. Mimo niesprzyjającej aury, wszyscy świetnie się bawili.

Aleksandra Janerka, Karolina Gawlik

Załączniki: