Zakończyło sie pierwsze półrocze roku szkolnego 2018/2019, podczas apelu podsumowano wyniki uczniów i poszczególnych klas. W klasach młodszych :

WYNIKI W NAUCE

1 miejsce - KLASA 2A

2 miejsce - KLASA 1A

3miejsce - KLASY 1B, 2B

WYNIKI W ZACHOWANIU

1 miejsce - KLASY 1B, 2A

2 miejsce - KLASA 1A

3 miejsce - KLASA 2B

W klasach starszych :

WYNIKI W NAUCE

1 miejsce - KLASY 4 A I 6A

2 miejsce - KLASA 5A

3miejsce - KLASY 4B

WYNIKI W ZACHOWANIU

1 miejsce - KLASA 4B

1 miejsce - KLASA 5B

1 miejsce - KLASA 6A

Uczniowie otrzymali 189 ocen CELUJĄCYCH. a 41 uczniów uzyskało średnie ocen od 4, 75 do 5,45.

Śrenią ocen 5,0 i wyżej uzyskało 20 uczniów, a są to:

KAROLINA PUDLIK, RADOSŁAW PĘDZIK, WINCENT CHMURA, ZOFIA BARTA, KAROLINA GUZY, KACPER SKLORZ, EMILIA PODLEŚNA- BARTH, MARTYNA STONOGA, JOANNA WIECZOREK, MAGDALENA RADOCHOŃSKA, OLIWIER NADOLNY, BRUNO SZEWCZYK, PAULINA WIENCH, WIKTORIA GŁADYSZ, MARTA ORDON, ANTONINA NIEŚWIEC, LENA KMIEĆ, NATALIA SZYSZKA, KINGA WOJTYSZYN, FILP PIĘTA.

Najwyższą średnią ocen w szkole 5,45 zdobyli :  KAROLINA PUDLIK, RADOSŁAW PĘDZIK I WINCENT CHMURA.

GRATULUJEMY SERDECZNIE I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW.

GRAŻYNA śWIERCZ