Dnia 04.06.2019r. 6-latki z Przedszkola Publicznego Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Ozimku odwiedziły naszą szkołę. Grupa "Motylków" obejrzała inscenizację wiersza J. Tuwima pt. Rzepka, którą zaprezentowała klasa IIb. Na twarzach małych widzów malował się cały wachlarz pozytywnych emocji, a starsi aktorzy byli przejęci swoimi rolami i na koniec niezwykle dumni. Nie obyło się bez tańców przy muzyce i słodkiego poczęstunku.

Następnie 6-latki wzięły udział w zajęciach plastycznych "Idzie lato, czas na lody!', na których wykonali przecudne, kolorowe prace z pomocą koleżanek i kolegów z klasy IIa i IIb. Swoje pięknie ozdobione lody przedszkolaki zabrały ze sobą, a w podzięce za mile spędzony czas, poczęstowały naszych uczniów słodyczami.

Karolina Gawlik, Aleksandra Janerka