Dnia 01.06.2015 r. wybraliśmy się razem z naszymi paniami wychowawczyniami: panią Renatą Krzyżowską, panią Barbarą Szymską, panią Darią Raiman oraz z siostrą Leonią na wycieczkę z okazji „Dnia Dziecka”. Pojechaliśmy do kina „Helios” do Opola na film pt. „Rechotek. Obejrzeliśmy pełną niezwykłych przygód i wesołą opowieść o niezwykłej żabce świata! Film zabrał nas w wielka podróż przez amazońską dżunglę. Rechotek - żaba, która przeżywała kryzys tożsamości – nie lubiła skakać i nie znosiła niczego, co wiąże się z wodą wraz ze swoim najlepszym przyjacielem – latającą wiewiórką – wyruszyła w poszukiwaniu swego miejsca w życiu. Na swej drodze spotkali całą plejadę najbardziej barwnych zwierzątek, jakie można sobie wyobrazić. Pełna znakomitego humoru opowieść wzbudziła w nas pozytywny nastrój, który towarzyszył nam przez resztę dnia.

Klasa I a, I b oraz klasa II b