Początek roku szkolnego to czas pełen emocji dla większości uczniów. Dla najmłodszych, idących do szkoły po raz pierwszy, to ogromna zmiana, zazwyczaj jednak oczekiwana z przejęciem i niecierpliwością, ale także ogromną ciekawością… Wydawać by się mogło, że dzieci z klas drugich i trzecich, które po wakacjach wracają do „starej” klasy nie mają się czego obawiać – znani koledzy, znani nauczyciele, ta sama klasa... Niemniej, dwa miesiące w życiu młodego człowieka to dość długi czas, więc i dla nich powrót do szkoły może wiązać się z niepokojami: czy najlepsza koleżanka, kolega nadal będzie mnie lubić? Z kim będę siedzieć?

Nasi uczniowie mają już za sobą pierwsze lekcje prace domowe i przerwy, na których mogą razem z kolegami szaleć na korytarzach… I jak widać bardzo im się w szkole podoba, swoją radością, zapałem do nauki i entuzjazmem zarażają wszystkich wokół!

Nauczyciele zespołu  Edukacji Wczesnoszkolnej