Czy potworki mogą być przyjazne? Oczywiście!  Dzieci z najmłodszych klas naszej szkoły w ramach kółka plastycznego wykonywały przyjazne potworki, wykorzystując m. in. pojemniki po szamponie. Na początku było dużo żartów, a potem, gdy już każdy miał pomysł na przekształcenie swojej butelki, wytężona praca. Dzieci wycinały z kolorowych papierów, kleiły oraz ozdabiały według własnego pomysłu. Każdy dał imię swojemu potworkowi. Wymyślne, przyjazne i śmieszne stworki, oprócz bycia niepowtarzalną ozdobą, mają również swoje użytkowe przeznaczenie - pełnią rolę biurkowych organizerów na długopisy i ołówki. W iście radosnej atmosferze, pełnej wspomnień ze znanych bajek dzieci zapoznały się z kreatywną formą użytkową. Potworki nie starszą, ale zdobią i służą!  Zapraszamy do oglądania wystawy.

Barbara Szymska