Kiermasz bożonarodzeniowy cieszył się dużym zainteresowaniem nie tylko uczniów i ich rodziców, ale także mieszkańców naszego miasteczka. Każda z klas bardzo przygotowała się do niego, na stoiskach nie brakowało cudnych stroików, ślicznych ozdób i pysznych pierników. Każda z klas chciała być najlepsza! Przygotowano także kawiarenkę, gdzie można było wypić aromatyczną kawę czy herbatę i zjeść przepyszne domowe wypieki mam uczniów. Rodzice - i mamy, i ojcowie - z wielkim zaangażowaniem wspomagali szkołę w tym przesięwzięciu! Kiermasz się udał doskonale, dziękujemy więc wszystkim za wspaniałe zaangażowanie,  wielką pomoc i Waszą szczodrość! Wesołych Świąt!

Elfik Marcelka