Uczniowie naszej szkoły odebrali stypendia za wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz sukcesy sportowe.

W szkole takich uczniów w klasach IV-VI było trzynastu. Swoje nagrody pieniężne odebrali z rąk burmistrza Marka Korniaka, który pogratulował uczniom sukcesów i życzył kolejnych wyróżnień.

Oto nasi stypendyści:

Nieświec Marcelina, Wieszołek Laura,Zając Tomasz,Kozan Łukasz,Radek Oskar, Telęga Julia,Mikolas Julia, Nawarowska Olga, Korniak Michał,Adamczyk Maja, Grabiński Adam, Musiał Tymoteusz, Maliszewska Weronika.