Na korytarzu pierwszego piętra naszej szkoły znajduje się nasze „Drzewo życzeń”. Jest to zespołowa praca uczniów kółka plastycznego dla klas I-III pod opieka pani Barbary Szymskiej   W zielonej donicy stoi piękne drzewo z bujną złotą koroną, przyozdobioną przestrzennymi śniegowymi gwiazdkami, wyciętymi z papieru przez dzieci. Drzewko ma też swoje specjalne symboliczne zadanie, służy do wieszania na nim życzeń, które chcielibyśmy, aby się spełniły. Dyrektor Danuta Kłysińska, wicedyrektor Wioletta Teper, bibliotekarka Grażyna Świercz, nauczyciele, uczniowie, pozostali pracownicy szkoły, a nawet rodzice uczniów już zawiesili na nim swoje bożonarodzeniowe  i noworoczne  życzenia. Czy się spełnią? Na pewno!

Barbara Szymska

nasze drzewko