Przez wiele lat nasze KÓŁKO DZIENNIKARSKIE prężnie działało. Odbyło się wiele spotkań z ciekawymi ludżmi, byliśmy w interesujących miejscach, poznaliśmy smak przygody.. i ciężkiej dziennikarskiej pracy! Zresztą, zobaczcie sami!

Uczennica naszej szkoły Martynka Adamiec zdobyła I miejsce w IX MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM zorganizowanym przez PSP nr 16 w Opolu. Dziewiąta edycja tego konkursu odbyła się pod hasłem URODA WODY. W konkursie wzięli udział uczniowie Kółka Dziennikarskiego naszej szkoły.

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Opolu odbyła się uroczystość wręczenia nagród w tym konkursie, wzbogacona wystawą kilkudziesięciu zdjęć oraz programem artystycznym. Dzieciom, oprócz organizatorów gratulowała Dyrektor szkoły oraz wręczyła nagrody rzeczowe i dyplomy oraz podziękowania dla opiekunów uczniów.

Nasza uczennica zaproponowała na konkurs swoje przepiękne prace, składające się na pewien kolorowy tryptyk- zielone listki, żółty kwiat, czerwony owoc - wszystkie otulone kroplami wody.  Fotografie były piękne, delikatne i subtelne, dokładnie oddające charakter i cechy Martynki. Nic więc dziwnego, że JURY, składające się z profesjonalnych fotografików doceniło prace uczennicy. W szkole Martynce pogratulowała sukcesu dyrektor szkoły Danuta Kłysińska oraz całe Kólko Dziennkarskie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Martynka i jej prace