Przez wiele lat nasze KÓŁKO DZIENNIKARSKIE prężnie działało. Odbyło się wiele spotkań z ciekawymi ludżmi, byliśmy w interesujących miejscach, poznaliśmy smak przygody.. i ciężkiej dziennikarskiej pracy! Zresztą, zobaczcie sami!

Młode dziennikarki z kółka dziennikarskiego działającego w naszej szkole gościły Witolda Żurawickiego- redaktora naczelnego WIADOMOŚCI OZIMSKICH.

Uczennice przeprowadziły wywiad z człowiekiem, który w zawodzie dziennikarskim pracuje już ponad trzydzieści lat. W bardzo ciekawy i inspirujacy sposób redaktor Żurawicki podzielił się z młodymi adeptkami sztuki dziennikarskiej swoją ogromną wiedzą i bogatym doświadczeniem zawodowym. Dzięwczęta, w ramach wprawy w arkana dziennikarstwa, przeprowadziły ciekawy wywiad, który będzie można przeczytać w nowym numerze " KLEKSA SZKOLNEGO".