Przez wiele lat nasze KÓŁKO DZIENNIKARSKIE prężnie działało. Odbyło się wiele spotkań z ciekawymi ludżmi, byliśmy w interesujących miejscach, poznaliśmy smak przygody.. i ciężkiej dziennikarskiej pracy! Zresztą, zobaczcie sami!

Kółko dziennikarskie działające naszej szkole wybrało się ze swoją opiekunką panią Grażyną Świercz do Urzędu Gminy i Miasta, aby złożyć życzenia najważniejszym osobom naszej gminy. Uczniowie odwiedzili burmistrza Jana Labusa, z którym zrobiliśmy sobie wszyscy pamiątkowe zdjęcie. Uczniowie złożyli mu serdeczne życzenia, wręczyli kartkę z życzeniami od całej naszej społeczności i symboliczny, maleńki świąteczny stroiczek na burmistrzowskie biurko, by przypominał o uczniach z "Jedynki".

Mali dziennikarze odwiedzili także z życzeniami świątecznymi wiceburmistrza Zbigniewa Kowalczyka, sekretarza naszej gminy panią Barbarę Durkalec oraz skarbnika panią Marię Błahutę.

Nie mogliśmy zapomnieć o osobach odpowiedzalnych za szkoły w naszej gminie - piękne świąteczne życzenia złożyliśmy dyrektor GZO pani Dorocie Kowalczyk i jej zastępcy pani Sylwii Lewandowskiej.

Szczególne miejsce w naszych sercach zajmuje pani Barbara Katolik, dyrektor OIiPS, której złożyliśmy nie tylko życzenia, ale także szczere podziękowania za wsparcie w naszych działaniach.

Mali dziennikarze nie mogli zapomnieć o redakcji Wiadomości Ozimskich, a życzenia przekazali na ręce redaktora naczelnego pana Witolda Żurawickiego.

Następnie nasze Kółko dziennikarskie złożyło życzenia świąteczne na Komisariacie Policji w Ozimku na ręce zastępcy komendanta pana Stanisława Hadzickiego!

Wszędzie można już zauważyć radosne oczekiwanie na Boże Narodzenie, uśmiech i życzliwość. Pragniemy podziękować WSZYSTKIM PRACOWNIKOM URZĘDU za dbałość o nasze małe, lecz piękne miasteczko a POLICJANTOM za bezpieczenstwo i wspólne, ciekawe projekty profilaktyczne. Życzymy spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku!

Tego i Wam, Drodzy nasi Czytelnicy, życzymy serdecznie!

KÓŁKO DZIENNIKARSKIE PSP NR 1 W OZIMKU

Z życzeniami u Burmistrza Jana Labusa