Przez wiele lat nasze KÓŁKO DZIENNIKARSKIE prężnie działało. Odbyło się wiele spotkań z ciekawymi ludżmi, byliśmy w interesujących miejscach, poznaliśmy smak przygody.. i ciężkiej dziennikarskiej pracy! Zresztą, zobaczcie sami!

W naszej szkole odbył się uroczysty apel, na którym podsumowano i wręczono nagrody w konkursie fotograficznym "Wakacje mijają, wspomnienia zostają" organizowanym od kilku lat przez Urząd Miasta i Gminy, redakcję Wiadomości Ozimskich oraz Publiczną Szkołę Podstawową nr 1 w Ozimku pod patronatem burmistrzajana Labusa. Galę  zaszczycili swoją obecnością  Burmistrz Ozimka Jan Labus ,  Sekretarz Gminy Barbara Durkalec, Redaktor Naczelny WIADOMOŚCI OZIMSKICH Witold Żurawicki oraz Marcin Widera- reprezentujący UGiM w Ozimku. Wręczono nagrody w trzech kategoriach - w sumie aż 25 nagród i wyróżnień. Wspaniałe nagrody wzbudziły wiele emocji, dzieci nie kryły swojej radości. W tym roku Jury przyznało aż 11 nagród głównych (w tym 4 ex aequo) i 14 wyróżnień. Na zkonczenie imprezy uczniowie z kółka dziennikarskiego podziękowali symbolicznym kwiatkiem współrganizatorom naszego konkursu za pomoc i wsparcie piątej już edycji naszej zabawy. DZIĘKUJEMY!

Klasy II-III –

I miejsce: Nowara Olga

II miejsce: Nieświec Antonina

III miejsce: ex aequo - Woźny Kinga i Pudlik Karolina

Wyróżnienia: Turkowski Jan, Pędzik Radosław, Kamala Antoni, Wierny Maja, Bator Maxymilian

Klasy IV-VI –

I miejsce: Rakowska Marta

II miejsce: Pięta Filip

III miejsce: ex aequo-Gładysz Wiktoria i Nawarowska Marcelina

Wyróżnienia: Płachta Szymon, Wierny Wojciech, Chmura Wiktor, Guzy Karolina, Ledniowski Wojciech.

Kategoria OPEN-

I miejsce: Mazurkiewicz Bartosz

II miejsce: Gładysz Patryk

III miejsce: Mariola Łapot

Wyróżnienia: Bator Aleksandra - Antoniów, Niesłony Jennifer - Dylaki, Guzy Andrzej - Ozimek, Marciniak Mirosław- Ozimek.