Przez wiele lat nasze KÓŁKO DZIENNIKARSKIE prężnie działało. Odbyło się wiele spotkań z ciekawymi ludżmi, byliśmy w interesujących miejscach, poznaliśmy smak przygody.. i ciężkiej dziennikarskiej pracy! Zresztą, zobaczcie sami!

W dniu 13 października 2017r. odbyło się posiedzenie Jury Konkursu  fotograficznego  „Wakacje mijają, wspomnienia zostają” organizowanego już od lat przez Kółko Dziennikarskie, redakcję WIADOMOŚCI OZIMSKICH  oraz Urząd Gminy i Miasta w Ozimku pod patronatem Burmistrza Ozimka Jana Labusa. Komisja konkursowa w składzie:

Barbara Durkalec - sekretarz gminy Ozimek,  przewodnicząca Jury oraz

Witold Żurawicki  - redaktor naczelny Wiadomości Ozimskich,

Marcin Widera - reprezentant Urzędu Gminy i Miasta w Ozimku,

Grażyna Świercz – opiekun Kółka Dziennikarskiego PSP nr 1 w Ozimku,

dokonała przeglądu  i wyboru nadesłanych zdjęć. W tym roku  nadesłano 190 zdjęć i filmów w  czterech kategoriach:

klasy I-III –  50 zdjęć, klasy IV-VII – 83 zdjęcia, kategoria OPEN  - 52 zdjęcia oraz nowość w naszym konkursie kategoria OPEN- FILMY – 5 filmów. W kategorii OPEN wzięli udział mieszkańcy miasta i gminy Ozimek.

Jury przeprowadziło bardzo burzliwą dyskusję, obejrzało wnikliwie każde zdjęcie i film. Zdecydowano przyznać 19 nagród, które zostaną wręczone na specjalnym apelu w szkole 9 listopada 2017r.(ZA ZMIANĘ TERMINU PRZEPRASZAMY!)

Gratulujemy zwycięzcom! Oto nagrodzone osoby:

Klasy I-III –

II miejsce: Grzegorz Wiench

III miejsce: Roman Lisowiec

Wyróżnienia: nie przyznano

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i gratulujemy zwycięzcom

Wakacje i konkursy  mijają, wspomnienia zostają…! Zapraszamy za rok!