W naszej JEDYNCE odbył się III Charytatywny Bieg w Piżamach - OBUDŹ W SOBIE ANIOŁA!, w którym wzięło udział ponad trzystu uczestników. Najmłodsze dzieci miały po 3 latka, a najstarszy uczestnik 86 lat. Życzliwość, pomoc innym, serdeczność i dobra, wspólna zabawa połączyła przedszkolaków z przedszkoli nr 1, nr 2 i nr 4 w Ozimku, uczniów naszej JEDYNKI oraz członków Szkoły Dorosłego Człowieka. Wszyscy w piżamach, aby okazać wsparcie dzieciom chorym onkologicznie, dla których piżamka i łóżko są codziennością. To, co dla nas jest związane z odpoczynkiem i spokojem dla nich jest symbolem walki o zdrowie i życie. Dlatego zmieniliśmy nasze codzienne ubrania na piżamy.Pomysłodawczynią tej szlachetnej imprezy w naszej szkole jest nauczycielka Aneta Woźnica, a wspierają ją dyrektor Małgorzata Wronowska, nauczyciele, uczniowie i ich rodzice. Zawsze też otrzymujemy wsparcie Burmistrza Ozimka Mirosława Wieszołka. W tym roku dołączyła do nas pani Halina Oster i prowadzona przez nią wspaniała grupa troszkę starszych "uczniów" ze Szkoły Dorosłego Człowieka. Poprosiliśmy o wsparcie finansowe naszej szczytnej akcji symboliczną kwotą do specjalnej puszki. Okazało się, że zebraliśmy blisko 800 złotych, a zebrana kwota zostanie w całości przekazana na konto fundacji. OBUDŹ W SOBIE ANIOŁA I TY!