Dzisiejszy dzień był pełen niespodzianek. Zaczęło się od wizyty sierżanta Macieja Domagały z Komisariatu Policji w Ozimku, który rozmawiał z naszymi dzieciakami na temat bezpiecznych wakacji. Po pysznym śniadaniu pojechaliśmy do HAUSE OF AIR w Gliwicach. Tu zabawy było bez końca- skakanie, wdrapywanie się na ścianki, zjeżdżanie, i wiele, wiele innych atrakcji. Wszyscy świetnie się bawili, nie było czasu na nudę. Ale trzeba było wrócić do szkoły na wspaniałe placki ziemniaczane. A potem zabawy integracyjne- jakie kto chciał!

Grażyna Świercz, Aneta Woźnica i Agnieszka Kaczmarek

Załączniki: