Z dumą informujemy, że nasz uczeń Szymon Bartnicki z klasy 8 A zdobył tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego. Jako jedyny Szymon godnie reprezentował nie tylko naszą szkołę, lecz całą gminę, ponieważ na przestrzeni 5 lat uczniom naszej gminy nie udawało się zająć tak zaszczytnego miejsca. Systematyczna praca, nawet w trakcie ferii, opłaciła się, ponieważ uzyskanie tytułu laureata w wojewódzkim konkursie przedmiotowym jest nie tylko potwierdzeniem wysokich umiejętności w języku angielskim, ale również wiąże się z przyznaniem uprawnień do otrzymania oceny celującej z danego przedmiotu na koniec roku szkolnego, a także do przyjęcia do wybranej szkoły ponadpodstawowej oraz do zwolnienia (w ustalonym zakresie) z egzaminu zewnętrznego. Wielkie gratulacje i trzymamy kciuki za reprezentanta naszej gminy!

Alesia Asmushkina