Wszyscy czekali na ten dzień, bo któż nie lubi dostawać prezentów? Mikołaj przyniósł cały worek słodyczy, które "zamówiła" u niego nasza niezawodna Rada Rodziców. Było słodko, były niespodzianki,wiele radości i uśmiechu, jak to w Mikołajki. Nie można zapomnieć o najserdeczniejszych życzeniach imieninowych dla naszego szkolnego Mikołaja z klasy 4a - samych miłych chwil i dużo prezentów. I, oczywiście, samych szósteczek!

DZIECIAKI Z JEDYNKI SKŁADAJĄ SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA RADY RODZICÓW NASZEJ SZKOŁY!